Фильтри питної води Bluefilters NewLine

nyu_layn1

Очищення води як запорука здорового життя

Вода — найважливіша речовина на нашій планеті, адже завдяки їй відбулося саме життя. Все живе на Землі в більшій чи меншій мірі складається з води. І її якість — величезна екологічна проблема сьогоднішнього дня. Здоров’я людини багато в чому залежить від того, наскільки чисту воду отримуватиме його організм. Більшість людей добре розуміє це, тому готові купувати якісну воду, незважаючи на її досить високу ціну. Адже по трубах тече дуже брудна, практично непридатна для вживання вода. Сьогодні вчені пропонують відмінну альтернативу чистою, але дорогою воді з магазину. Розмістивши очисні фільтри для води у своїй квартирі, Ви в десятки разів зменшите витрати на питну воду. Початкова установка очисної системи коштує недешево. Але якщо порахувати, скільки грошей Ви витрачаєте, купуючи воду в супермаркетах, і порівняєте цю суму з вартістю фільтрованої води, відразу стане зрозуміло, що Ваші теперішні витрати незрівнянно більше і система очищення води дуже швидко окупиться.

Фізичний принцип осмосу було відкрито досить давно. Це досить поширене явище в природі, в тому числі і для живих організмів. 40 років тому принцип зворотнього осмосу був застосований для очищення води і показав блискучі результати. Зворотний осмос вважається сьогодні кращим способом очищення води. Весь світ протягом останнього десятиліття застосовує саме його, тому що за допомогою такого очищення брудна вода перетворюється в абсолютно чисту. Як це відбувається? Фільтр обладнаний спеціальною мембраною, яка служить нездоланним бар’єром для будь-яких речовин, які перебувають в розчиненому вигляді. Напівпроникна мембрана пропускає через себе виключно молекули води, так як вона є розчинником, а речовини, які в ній містяться, за принципом осмосу затримуються мембраною. В результаті такої фільтрації абсолютно все, включаючи солі важких металів, органічні сполуки, віруси і бактерії, змивається в дренаж. Вода, яка пройшла фільтр зворотного осмосу Bluefilters New Line, абсолютно чиста і м’яка, вона придатна для пиття і приготування їжі. Її можна використовувати для догляду за рослинами і акваріумними рибками, а також для будь-яких побутових потреб, де потрібна м’яка вода.

Для того, щоб пити чисту безпечну воду, кращим рішенням буде установка фільтра, що працює за принципом зворотного осмосу. Незважаючи на ціну устаткування, воно не тільки окупиться, але і в наслідок допоможе заощадити чимало коштів, що витрачаються Вами зараз на покупну води.

Добавить комментарий

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!