Знезалізнення води

Що містить залізо вода, особливо підземна, спершу прозора і чиста на вигляд. Але при нетривалому контакті з повітрям залізо окислюється, випадаючи в осад і надаючи воді жовтувато-бурого забарвлення.

При концентраціях заліза вище 0,3 мг/л, вода здатна викликати появу іржавих патьоків на сантехніці і плям на білизні при пранні. При вмісті заліза вище 1 мг/л вода стає каламутною, забарвлюється в жовто-бурий колір, у неї відчувається характерний металевий присмак.

Все це робить таку воду практично неприйнятною як для технічного, так і для питного використання. За органолептичними ознаками межа вмісту заліза у воді практично повсюдно встановлено на рівні 0,3 мг/л (за нормами ЄС — 0,2 мг/л).

Щоб очистити воду від заліза зазвичай використовуються знезалізувачу води — тільки знезалізувачі здатні очистити воду на якісному рівні без великих витрат грошей і часу. Вони зручні і ефективні, як в господарстві так і на виробництві. Завдяки використанню безреагентной засипки, система повністю безпечна для навколишнього середовища.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!